AD Chybík - Kvalitní služby za férové ceny

Našim cílem je nabízet služby v odvětví servisu, pneuservisu osobních i užitkových vozidel, autobusové dopravy a detailingu v té nejlepší kvalitě, ale také v rozumných cenách.

Začátkem těchto služeb bylo založení firmy AD CHYBÍK v roce s cílem co nejkvalitněji zajišťovat služby v dopravě osob na poli vnitrostátní a mezinárodní autobusové dopravy.
Za dobu naší existence jsme dopravili klienty do mnoha zemí (např. Island, Bulharsko, Kavkaz, Litva, Lotyšsko, Albánie, Turecko, Řecko a mnoho dalších).

Zajišťujeme dopravu po celé Evropě, ale také po naší krásné České zemi (např.vodácké a cyklistické kurzy, odvozy do škol v přírodě, tábory aj.).
Pravidelně jezdíme se škalami na školní výlety. Spolupracujeme také se sportovními pro HCB Karviná, SK Býci Karviná, HC AZ Havířov.

Po dlouholetých zkušenostech v údržbě vlastního vozového parku obsahujícího zájezdové autobusy, užitková a osobní vozidla, se naše společnost v letech 2018 rozšířila o nabídku služeb veřejnosti v oblasti údržby a servisování vozidel všech typů a značek v našem autoservisu v Karviné

Nově také od roku 2021 spadáme pod mezinárodní síť servisů ProfiAuto. Tato síť zajišťuje nejmodernější vybavení servisů, a díky tomu jsme schopni nabízet kvalitní a cenově dostupné opravy vozidel, jak pro veřejnost, tak pro firemní flotily vozů.

Další z poskytovaných služeb je mytí a čištění, renovace laku a detailing automobilů.

 

AD Chybík - autobusová doprava

Kvalitní služby za férové ceny

Našim cílem je nabízet služby v odvětví servisu, pneuservisu osobních i užitkových vozidel, autobusové dopravy a detailingu v té nejlepší kvalitě, ale také v rozumných cenách. více >>

mapa AD Chybík

AD Chybík s.r.o.

Adresa
Hlíny 457/14
(příjezd z ulice U Bažantnice)
Karviná, 734 01 (www.mapy.cz)
Telefon
GPS souřadnice
GPS: 49.870025, 18.527638

více >>


web © 2021 -23 MM Sound & Global Net